""
1
Previous
Next
Це важливий текст!

Обов’язково прочитайте, якщо хочете краще зрозуміти що ж робити з битим екраном на iPhone 4, 4s.

Наша команда, за весь час функціонування зібрала чималий багаж знань і сьогодні ми хочемо поділитися ним з Вами. На прочитання ви витратите від 5 до 10 хвилин, заощадите годинник! Якщо все ж лінь читати — зателефонуйте нам, ми проконсультуємо :)

Почнемо з інформації про те, що собою являє процес заміни скла і заміни екрану на iPhone 4, 4s, синонімічні чи це поняття, розкриємо їх плюси і мінуси.

Для того, щоб ви розуміли як проходить процедура заміни скла, спочатку потрібно зрозуміти що таке дисплейний модуль айфона (його так само називають: екран в зборі, модуль, бутерброд, іноді використовують LCD, дисплей і екран).

Дисплейний модуль це структурна частина iPhone, яка складається з наступних частин: скло (то чого ви торкаєтеся пальцем), шар клею, сітка сенсора (резистивні покриття, яке відповідає за визначення місця куди ви торкаєтеся), шар клею, сам дисплей відображає картинку, тонкий шар скотча по контуру дисплея, багатошарова система відбивача (на подобі дзеркала, що відображає картинку), шлейфів (кабелів) дисплея і резистивного покриття (сенсора), пластикової рамки по контуру скла з кріпленнями для Пазік на корпусі і дрібні пластикові деталі (форма для фронтальної камери, датчика наближення …).

Як ви зрозуміли, це досить складна система, яка збирається в стерильних умовах на заводах в Китаї і проходить серію тестів.