""
1
Previous
Next
Це важливий текст!

Обов’язково прочитайте, якщо хочете краще зрозуміти що ж робити з битим екраном на iPhone 4, 4s.

Наша команда, за весь час функціонування зібрала чималий багаж знань і сьогодні ми хочемо поділитися ним з Вами. На прочитання ви витратите від 5 до 10 хвилин, заощадите годинник! Якщо все ж лінь читати — зателефонуйте нам, ми проконсультуємо :)

Почнемо з інформації про те, що собою являє процес заміни скла і заміни екрану на iPhone 4, 4s, синонімічні чи це поняття, розкриємо їх плюси і мінуси.

Для того, щоб ви розуміли як проходить процедура заміни скла, спочатку потрібно зрозуміти що таке дисплейний модуль айфона (його так само називають: екран в зборі, модуль, бутерброд, іноді використовують LCD, дисплей і екран).

Дисплейний модуль це структурна частина iPhone, яка складається з наступних частин: скло (то чого ви торкаєтеся пальцем), шар клею, сітка сенсора (резистивні покриття, яке відповідає за визначення місця куди ви торкаєтеся), шар клею, сам дисплей відображає картинку, тонкий шар скотча по контуру дисплея, багатошарова система відбивача (на подобі дзеркала, що відображає картинку), шлейфів (кабелів) дисплея і резистивного покриття (сенсора), пластикової рамки по контуру скла з кріпленнями для Пазік на корпусі і дрібні пластикові деталі (форма для фронтальної камери, датчика наближення …).

Як ви зрозуміли, це досить складна система, яка збирається в стерильних умовах на заводах в Китаї і проходить серію тестів.

Тепер перейдемо до процесу заміни скла. По-перше, скло поміняти можна не завжди! Його можна поміняти тільки тоді, коли працює дисплей і на ньому немає чорних крапок, розлучень, веселки і спец-ефектів в кращих традиціях музичних фестивалів. По-друге, заміна скла пов’язана з масою труднощів в процесі поділу шарів битого екрану, подальшою підготовкою екрану і безпосередньо поклейкою нового скла. Це досить затратний процес з позиції часу і праці, тому не будемо описувати детально і краще відразу перейдемо до плюсів і мінусів даної операції: плюси — економія грошей, мінуси — можливе зменшення чутливості сенсора, можливе попадання пилу / волосинок в процесі заміни скла в шари дисплейного модуля (повірте, вони будуть вас дратувати своєю присутністю на самому видному місці, при включеному екрані), шари можуть розклеїтись повністю і доведеться повторювати процедуру або частково відклеяться (після чого в щілини можуть залетіти пил / волосинки), на екрані після заміни можуть з’явитися невеликі плями, мікро-подряпини (які залишили шматочки скла через падіння) та інші механічні пошкодження.

Заміна ж дисплейного модуля повністю на новий є процедурою простіше і надійніше. Ваш старий екран змінюється на новий і все :) Єдине, що потрібно врахувати при цьому, так це стан корпусу (вм’ятини інколи можуть не дати новому екрану увійти в пази), іноді його теж доводиться міняти.

Завжди пам’ятайте — два рази переклеїти скло, завжди коштує дорожче, ніж один раз замінити екран повністю, як з боку фінансів так і з боку часу.

Доповнимо інформацією про якість деталей. Які ж бувають деталі на українському ринку? Є певна градація якості деталей, які надходять до сервісних центрів з ремонту айфонів. В принципі, градація наступна:

1. Проста копія — Найгірша якість, передача кольору сильно відрізняється від тієї, яка була на рідному екрані. Реакція на доторкання може бути уповільнена або можуть бути присутніми «мертві зони» в яких екран не реагує взагалі. Відчути різницю між простою копією і хорошим екраном простий користувач зможе на око. Може згоріти, можуть бути биті пікселі на екрані які почнуть прогресувати з часом (точки які світяться завжди одним кольором, на будь-якому фоні).

2. Копія «ААА» — копія трохи краще ніж «Проста копія». Передача кольору екрану iPhone теж відрізняється, але не так ріжуче. Скло не має олеофобного покриття (якщо капнути водою на скло айфона, крапля може розплитись по екрану, а не швидко і акуратно стекти). Можливі проблеми з сенсором і дисплеєм через місяці 2-3.

3. Копія «High Copy» — Ці екрани складають 70% всіх екранів які змінюються на ринку. Більш-менш надійні, все залежить від виробника і партії, бувають дуже надійні і класні як екрани «Копія Original», а буває якість трохи краще ніж «Копія AAA». З цими екранами бувають проблеми пов’язані з датчиком наближення (з ультрафіолетовим покриттям віконця для датчика наближення) і погано приклеєною рамкою по контуру. Простий користувач навряд чи побачить різницю між рідним екраном і екраном high copy.

4. Копія «Original» — Краща якість, передача кольору ідентична — іноді навіть краще рідного екрану (через те, що екран ще не був у використанні), олеофобним покриття, сенсор відмінно реагує на доторкання. Саме такої якості екрани ми ставимо своїм клієнтам і даємо річну гарантію на них (враховуючи, що за статистичною кількістью клієнтів термін гарантії минув і вони не звернулися до нас до сих пір).

5. Деталь знята з іншого iPhone — Тут є свої плюси і мінуси, зняти деталь можна з абсолютно нового iPhone і з колишнього вже в користуванні. Плюси — рідний екран, кращу якість, протестовано самим Apple. Мінуси — якщо був знятий з б / у айфона, згодом можуть з’явитися сюрпризи.

Так, і завжди пам’ятайте — два рази поміняти екран простої копії, копії ААА і іноді копії High Copy, завжди дорожче ніж один раз замінити на екран кращої якості.